Документи про енергетику

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Вимагаю документ, на який посилається ДТЕК - розпорядження УКРЕНЕРГО, повноваження видачі цього документа (завірена копія).
2. Распорядження директора державного підприемства за узгодженням з Міненерго України, яким згідно інструкції повинно було вводится ГПВ,зазначити посаду, віо уповноваженної особи.
3. Надати перелік пошкодженних об'єктів электромережі та акт єкспертної оцінки пошкодження кожного об'єкта.
4. Яка коміссія, в складі якиї спеціаластів була утворена (склад, ким, коли) для визначення повшкоджень і кошторису для виконання ремонтних робіт пошкодженних об'єктів.
5. Яка норма Закону дозволяє порушувати наказ миненерго №654 та за обов'язкової до виконання ІНСТРУКЦІЇ про складання та виконання ГПВ електроенергії (ст.8 розділ 2 та ст. 5 розділ 3) та хто буде нести відповідальність за це порушення відповідальність?
6. Хто та в якому порядкубуде компенсувати народу України моральну та матеріальну шкоду в наслідок неправомірних дій, а саме ненормованного довготривалого відключення життєвоважливого ресурсу з порушенням всіх норм Законів та Констітуції України?
7. Яка конкретно посадова особа або коміссія несе відповідальність за поставку енергоресурсів за корндон, в той час коли народ Украіни лишають без тепла і світла?
8. Яким чином єкстренні можуть проводитися на постійній основі ? Дайте визначення цим виключенням, назвіть повноваження та підстави, нормо-правовий акт з підписом уповноваженої особи, яка відповідальна.

Опростуйте або підтвердіть інформацію!

З повагою,
Жива Людина Республіки Україна!

З повагою,

Марк

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване