Документи про розрахунок ціни на виготовлення копії електронного запиту

Михайлина Скорик

Доброго дня!

31.01.2020 року я надсилала електронний запит до Ворзельської селищної ради наступного змісту:

"З інформації на сайті Ворзельської селищної ради мені стало відомо, що 27.12.2019 року, вийшовши за межі своїх повноважень, виконком ВСР прийняте рішення "Про створення погоджувальної комісії з розгляду спірних питань, що виникають у процесі громадського обговорення містобудівної документації – «Генеральний план селища Ворзель Київської області», в тому числі розділ «Охорона навколишнього природного середовища», яка збиралася на засідання 31.01.2020 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи, а також таку інформацію:

1. Витяг з рішення громадських слухань від 17.12.2019 року про створення погоджувальної комісії за підписом Ворзельської селищної голови Федорук Л.П. або інший документ, на підставі якого була сформована вище вказана комісія.

2. Копію протоколу засідання цієї погоджувальної комісії за підписом селищного голови Федорук Л.П.

3. Інформацію про те, яка кількість представників громадськості: а) увійшла до складу цієї комісії, що була сформована загальною чисельністю в 55 осіб; б) була пристуня на засіданні 31.01.2020 року?"

У відповідь 7.02.2020 року надійшов лист за підписом С.В.Мостіпаки з додатком, який міств рахунок на оплату витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, з посиланням на постанову КМУ від 13 липня 2011 року за підисом Азарова М.Я https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/740-....

Оскільки вказана постанова носить рекомендаційний характер та містить граничні, а не фактичні норми витрат на виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та такі документи:

1. Які фактичні розцінки витрат на копіювання або друк документів діяли на території Ворзельської селищної ради станом на 31.01.2020 року.

2. Прошу надати копію відповідного документа, яким це врегульовано.

З повагою,
Михайлина Скорик-Шкарівська.