Документи проведення відкритих торгів щодо ремонту СЗШ №316

Роздобудько Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

документи проведення відкритих торгів, передбачених ЗУ «Про здійснення державних закупівель», щодо ремонту Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 316 з поглибленим вивченням української мови Дарницького району м. Києва (ЄДРПОУ 24382710, вул. Бажана, 32-А, м.Київ, 02140), який проводиться в т.ч. у серпні 2017 року.

Готуючи відповідь прошу врахувати положення Постанови Пленуму «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації» від 29.09.2016 №10.

Принагідно повідомляю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, у відповідності до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», залишаю за собою право звертатись до інших органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб та міжнародних організацій зі зверненнями, в тому числі до керівника розпорядника, вищого органу або Омбудсмана, а також до суду з позовною заявою про визнання протиправними дій/бездіяльності зі стягненням моральної шкоди, заподіяної мені незаконними діями/бездіяльністю.

З повагою,

Роздобудько Сергій