Допомога пораненим та статус загиблих

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анастасія Дзюбак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Анастасія Дзюбак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи отримує заробітну плату або лікарняні виплати військовослужбовець поранений бід час бойових дій, який перебуває на тривалому лікуванні?

У які періоди та в якому розмірі відбуваються виплати?

2. Чи отримують зарплату військовослужбовці, які перебувають в полоні?

3. Якщо військовослужбовець отримав поранення в бою, але помер після тривалого лікування, чи отримує він статус загиблого під час виконання бойового завдання?

4. Які виплати отримує родина військовослужбовця загиблого під час бойового завдання і військовослужбовець помер у лікарні після тривалого лікування в наслідок поранення у зоні бойових дій?

5. Чи розрізняються статуси військових, який загинули під час виконання бойового завдання та які загинули у зоні бойових дій від ворожих влучань у місце розташування, раптових хвороб або що.

З повагою,

Анастасія Дзюбак

Олексій Лавріненко,

1 Attachment