Допомога ВПО, які брали участь у АТО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Маргарита, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо виконання постанови виконання Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілість України». Постанова визначає надання субвенції з державного бюджету місцевому, для виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо-переселених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілість України перебуваючи у зоні АТО та визнані інвалідами війни ІІІ групи. Чи отримав бюджет Києва цю субвенцію та чи є представники внутрішньо-переміщених осіб, які мешкають у Києві, які отримали цю грошову компенсації? Скільки таких та у якому розмірі?
Також прошу надати інформацію з приводу отримання такої грошової компенсації. Прошу надати перелік адрес, де можна оформити документи на цю допомогу. Також прошу надати перелік документів, які потрібні для її отримання.

З повагою,

Маргарита

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі .

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42