Допомога ЗСУ 2024 Чернігів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копію опублікованого рішення/розпорядження про бюджет на 2024 рік з усіма додатками. Наразі на сайті знайшов тільки проект, хоча в ЗМІ фігурувало, що все прийнято.
2) В проекті бюджету на 2024 рік я знайшов що передбачено 121 млн.грн на Програму шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які розташовані на території м. Чернігова та 58 млн.грн. на Програму підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного спротиву на 2022 – 2025 роки
Чи всі кошти по цій програмі передбачені на ЗСУ/ТРО і чи є ще інша програма або рядки передбачені на допомогу ЗСУ/ТРО в якому обсязі, можливо наразі цифри інші і не все враховано.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів. Інші великі міста дали інформацію, тому для релевантності надсилаємо запит і Вам. Статистику збираємо по всім містам, наразі схоже у Вас відсоток допомоги ЗСУ/ТРО один з найбільших в Україні серед міст і ви схоже займаєте 6 позицію, але ми оперуємо документами тому просимо вас їх надати.

З повагою,

Денис Селін

zagalny, Чернігівська міська рада

1 Attachment