Допомога ЗСУ 2024 Краматорськ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Розпорядження начальника Краматорської міської військової адміністрації №1078p від 20.12.2023 (якщо це не секретно і можливо надати з усіма додатками)
2) Ми збираємо інформацію по допомозі ЗСУ/ТРО в усіх великих містах. Ми розуміємо ситуацію у вас в місті. Але для релевантності всієї інформації надсилаємо інформаційний запит і до Вас. обсязі, можливо наразі цифри інші і не все враховано.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів. Якщо це неможливо зробити або є обмеження, то просимо повідомити про це. Інші міста таку інформацію надали, але у Вас трошки інші обставини.

З повагою,

Денис Селін

Краматорський міськвиконком

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти