Допомога ЗСУ 2024 Львів

Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Ми збираємо інформацію по запланованій в міських бюджетам на 2024 рік допомозі ЗСУ/ТРО по усіх великих містах. Наразі схоже на те, що тільки в кількості коштів, а і в відсотковому значення м. Львів в цьому аспекті займає високі місця по Україні(попадає в ТОП-5). Для релевантності всієї інформації надсилаємо інформаційний запит і до Вас. можливо наразі цифри інші і не все враховано, або щось врахували невірно.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО та в якому обсязі, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів.
Наразі в бюджеті міста на 2024 рік я бачу 1 млрд.грн передбачено по програмі заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки
Можливо не всі видатки по цій програмі в бюджеті на 2024 рік спрямовані на допомогу ЗСУ/ТРО тоді прошу повідомити про це. Можливо якісь програми в яких передбачено допомога ЗСУ/ТРО в бюджеті міста на 2024 рік я не врахував, тоді також просимо повідомити про це. Можливо є ще пряма допомога або інше, тоді також прошу повідомити які рядки дивитись якого документу бюджету, та надати їх. Інші міста таку інформацію надали.

З повагою,
Селін Денис