Допомога ЗСУ 2024 Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Ми збираємо інформацію по запланованій в міських бюджетам на 2024 рік допомозі ЗСУ/ТРО по усіх великих містах. І Ваше місто багато виділяє допомоги на ЗСУ/ТРО. Для релевантності всієї інформації надсилаємо інформаційний запит і до Вас. можливо наразі цифри інші і не все враховано, або щось врахували невірно.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО та в якому обсязі, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів.
Наразі в бюджеті міста на 2024 рік я бачу 553 млн.грн передбачено по міській цільовій програмі сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади міста Одеси
на 2022 – 2025 роки
Можливо не всі видатки по цій програмі в бюджеті на 2024 рік спрямовані на допомогу ЗСУ/ТРО тоді прошу повідомити про це. Можливо якісь програми в яких передбачено допомога ЗСУ/ТРО в бюджеті міста на 2024 рік я не врахував, тоді також просимо повідомити про це. Можливо є ще пряма допомога або інше, тоді також прошу повідомити які рядки дивитись якого документу бюджету, та надати їх.
Інші міста таку інформацію надали. Нажаль від Вас ми досі відповідь не отримали.

З повагою,

Денис Селін

Одеська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]