Допомога ЗСУ 2024 Запоріжжя

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Ми збираємо інформацію по запланованій в міських бюджетам на 2024 рік допомозі ЗСУ/ТРО по усіх великих містах. Для релевантності всієї інформації надсилаємо інформаційний запит і до Вас. можливо наразі цифри інші і не все враховано.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО та в якому обсязі, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів.
Наразі в бюджеті міста на 2024 рік я бачу 200 млн.грн передбачено по програмі підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки і правопорядку і місті Запоріжжя на 2024 рік
Можливо не всі видатки по цій програмі спрямовані на допомогу ЗСУ/ТРО тоді прошу повідомити про це. Можливо якісь програми в яких передбачено допомога ЗСУ/ТРО в бюджеті міста на 2024 рік я не врахував, тоді також просимо повідомити про це. Можливо є ще пряма допомога або інше, тоді також прошу повідомити які рядки дивитись якого документу бюджету, та надати їх.
Інші міста таку інформацію надали.

З повагою,

Денис Селін

Департамент фінансової та бюджетної політики, Запорізька міська рада

1 Attachment

Ʀϧ ϧ ̦ 

Ҧϧ ͦϧ

. 233-66-77

[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]