Дорожні знаки по вул.Єфремова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Алєксєєва, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Алєксєєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу Вас перевірити правомірність установки дорожнього знаку "3.21.В'їзд заборонено" на перехресті вулиці Єфремова та Барвінок у напрямку до вул. Мельника.
Прошу Вас перевірити правомірність установки дорожнього знаку "3.35.Стоянку заборонено" на перехресті вулиці Єфремова та Мельника у напрямку до вул. Барвінок перед першою зоною для парковки.
Прошу Вас перевірити правомірність установки дорожнього знаку "3.35.Стоянку заборонено" на виїзді з паркінгу Леоленд по вулиці Єфремова 70 перед другою зоною для парковки.
Прошу надати інформацію чи дана ділянка дороги по вулиці Єфремова від перехрестя з вулицею Мельника до перехрестя з вулицею Барвінок має заборонні знаки щодо стоянки.
Прошу надати інформацію чи має якась юридична чи фізична особа право на організацію паркування на ділянці дороги по вулиці Єфремова від перехрестя з вулицею Мельника до перехрестя з вулицею Барвінок.

Дякую

З повагою,
Ірина Алєксєєва

Ваш документ зареєстрований №3-А-ЗПІ-1628-37 від 03.10.2023

4 Attachments

Доброго дня!
Надсилаємо Вам відповідь на Ваше звернення! 

Чергова частина, УПП в Львівській області’ ,

1 Attachment