доставка шкільних підручників у Рівненській області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Строки, у які на території області здійснювалася доставка та отримання закладами освіти навчальної літератури у 2021 році, починаючи з дня надходження підручників та посібників.
2. Перелік підприємств, які у 2021 році надавали послуги щодо прийому підручників, їх зберігання, сортування, обробки та доставки у межах закладів освіти області.
3. Договори, укладені 2021 року місцевими держадміністраціями із підприємствами, які здійснювали доставку підручників та посібників до закладів освіти за рахунок коштів місцевих бюджетів.
4. Перелік закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності, закладів спеціальної освіти, приватних закладів освіти, закладів державного підпорядкування, закладів фахової передвищої та вищої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у які здійснювалася доставка підручників та посібників у 2021 році.
5. Кількість підручників і посібників, які були доставлені за рахунок коштів місцевих бюджетів, до кожного закладу освіти області в 2021 році
6. Кількість підручників і посібників (по класах навчання та роках видання), які не використовуються в освітній діяльності та зберігаються на складі обласної книжкової бази станом на 1 лютого 2022 року.

З повагою,

Ірина

Public, Рівненська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Public, Рівненська обласна державна адміністрація

3 Attachments