Доступ до публічної інформації — ПКУ та Установи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Миколайович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Миколайович

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.
Також відповідно до положень статті 40. Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк — не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту згідно ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Ст.19 Загальної декларації прав Людини та ст.10 Конвенції прав Людини і основоположних свобод (РИМ, 4.XI.1950 року), який наголошує, що кожна Людина має право безперешкодно шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів — додатково.
Враховуючи вищезазначене, керуючись положеннями Конституції України, Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію», додатково враховуючи Загальну декларацію прав Людини та Конвенцію прав Людини, у визначений законом строк,
Вимагаю надати наступну інформацію:

1) фотокопії з оригіналів першої і останньої сторінки (підписані Президентом України і головою Верховної Ради України) нормативно-правового акту про введення в дію "Податкового кодексу України" на території держави Україна;

2) Рахунок: UA438999980314040617000015750
2.1) Кому належить вищезазначений рахунок?
2.2) Чи є ці рахунки бюджетними?
2.3) На які бюджети зараховуються кошти при оплаті цих рахунки та хто є кінцевим отримувачем (розпорядником) коштів з перерахованих рахунків?

3) Надати інформацію щодо юридичних установ за пунктами, що вказані після назв установ:

"ЧОРНОМОРСЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
(Код ЄДРПОУ: 39551135)

"ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
(Код ЄДРПОУ: 43142370)

3.1) На підставі якого Закону Україні/Постанови Кабінету Міністрів (статус юридичної особи КМУ — припинено, згідно із кодом ЄДРПОУ: 36574453) регулюється діяльність юридичних осіб, які, згідно із податковим кодом (ЄДРПОУ) припинили свою діяльність?
3.2) Надати належним чином завірені копії, що підписані виконавчим органом та якими встановлено, що зазначені вище установи є державними органами.
3.3) На якої підставі юридичний орган може погрожувати примусовим стягненням боргу неповнолітньої людині?
Нагадую, що стаття 19 Конституції України встановила: «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй».
Тому виникає логічне питання:
На якої підставі дитину вважають підприємцем та погрожують їй примусовим стягненням боргу, пояснюючи це тим, що вона ЗОБОВ'ЯЗАНА це робити за Податковим Кодексом України та за її певними статтями про нерухомість, що втратили свою чинність з 2011 року згідно із пунктом 2 розділу XIX «Прикінцеві положення» Податкового Кодексу України.

Варто зазначити, що ПКУ був прийнятий Кабінетом Міністрів Україні, які, в свою чергу, будучи юридичною особою (не держ.органом, бо державний орган не може мати податковий код). Надати роз'яснення.

У випадку відсутності запитуваних законів прошу надати однозначно зрозумілу відповідь, що таких законів не існує.
Відповідь на запит надати в хронологічній послідовності, в порядку до поставлених питань та окремими листами.
В разі неможливості надати відповідь перенаправити до уповноваженої особи чи органу.

Водночас звертаю вашу увагу на Указ Президента України від 07.02.2008 № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”,
З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України ( 254к/96-ВР ) права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян.
Недопущення надання неоднозначних, не обґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам;
викоренення практики визнання заяв чи скарг не обґрунтованими без роз'яснення заявникам порядку оскарження прийнятих за ними рішень.

Забороняю:
1. Приєднувати мене до фізичної особи, що є приниженням гідності живої Людини.
2. Застосовувати, щодо мене у випадках звернення, усного або письмового, та визначенні мого цивільного та правового статусу у будь-яких документах, форми “фізична особа”, так як фізичні особи з паспортами громадян України на території унітарної держави Республіки Україна — не є громадянами (визначення членів Генеральної Асамблеї ООН 1977р.), і навіть більше не є людьми.
3. Збір, зберігання, обробку Персональних даних.

Дякую за співпрацю.
Олександр Михайлович.

Державна податкова служба України

2 Attachments