Доступність ДЗО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Анцифрова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість комунальних дошкільних закладів освіти Кривого Рогу міського та обласного підпорядкування, які відповідають умовам доступності та безбар'єрності. Зазначте номери/назви закладів.

2. Кількість дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються в кріслах колісних, що відвідують комунальні дошкільні заклади освіти Кривого Рогу міського та обласного підпорядкування. Зазначте номери/назви закладів.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти