Довбуша, 13-15

Ковальова Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копії затвердженої Рішенням від 4 липня 2017 Сесією Трускавецької Міської ради Містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки на будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Довбуша,13-15 в м. Трускавець» на замовлення Трускавецької міської ради.
2. Просимо надати копії усіх графічних додатків до вище вказаної містобудівної документації.
3. Прошу надати електронні копії відповідним чином завірених документів:
Детального плану території у районі вул. О. Довбуша – вул. І. Вишенського у м. Трускавець, включно з пояснювальною запискою та усіма графічними матеріалами.

Принагідно повідомляю, що згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації", розпорядник інформації має НАДАТИ ЗАПИТУВАНУ ІНФОРМАЦІЮ, а не скерувати заявника до якихось інших джерел інформації.

Тому прошу на цей запит НАДАТИ ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ:
копію, завіреного у встановленому порядку, детального плану у повному обсязі включно з графічною частиною (усіма графічними додатками високої роздільної здатності) території у районі вул. О. Довбуша – вул. І. Вишенського у м. Трускавець, включно з графічними матеріалами, які прошу у формі електронних документів надіслати як відповідь на цей запит.

Прошу не надавати посилань на електронні джерела а надіслати фотокопії запитуваних документів.

З повагою, Ковальова Наталія Сергіївна
Прошу надіслати відповідь на даний інформаційний запит на електронну адресу [email address].
А також надіслати лист Укрпоштою з відповіддю на адресу : м. Львів, вул. словацького, буд. 3, Індекс 79000.