довічне позбавлення волі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас Петрів, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тарас Петрів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи застосовувалось до осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, звільнення від покарання за хворобою (ст. 84 КК)? Якщо так, до якої кількості осіб?
2. Чи застосовувалась до осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, заміна цього виду покарання на покарання у виді позбавлення волі на певний строк в порядку помилування (ч. 2 ст. 87 КК)? Якщо так, до якої кількості осіб?

З повагою,

Тарас Петрів

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти