Довідка (витяг) з Реєстру адрес Містобудівного кадастру м.Києва

Тамара Ромаш

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) прошу надати довідку (витяг) з Реєстру адрес Містобудівного кадастру міста Києва, що підтверджує факт реєстрації адреси житлового будинку за адресою: м. Київ, вул. Севастопольська, буд. 1\1;
2) прошу надати копію рішення на підставі якого було здійснено присвоєння поштової адреси житловому будинку за адресою: м. Київ, вул. Севастопольська, буд. 1\1;
3) прошу надати інформацію чи зареєстрована у Реєстрі адрес Містобудівного кадастру міста Києва адреса будинку: м. Київ, вул. Севастопольська, буд. 1\14?
4) у випадку наявності зареєстрованої адреси м. Київ, вул. Севастопольська, буд. 1\14, прошу надати інформацію про параметри будинку за яким зареєстровано дану адресу (поверховість, площу тощо) та надати викопіювання з Кадастрового плану та/чи генерального плану міста з зазначенням відповідного будинку.

З повагою,

Тамара Ромаш

Департамент Містобудування та архітектури,

1 Attachment