Довідка (витяг) з Реєстру адрес Містобудівного кадастру м.Києва та надання інформації і копій документів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Колеснікова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Колеснікова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)прошу надати довідку (витяг) з Реєстру адрес Містобудівного кадастру міста Києва, що підтверджує факт реєстрації адреси житлових будинків за адресою: м. Київ, вул. Прорізна (Шевченківський р-н), буд. № 11, №11-А , №11-Б ;
2) прошу надати копію рішення на підставі якого було здійснено присвоєння поштової адреси житловим будинкам за адресою: м. Київ, вул. Прорізна (Шевченківський р-н), буд. №№ 11, 11-А, 11-Б;
3) прошу надати інформацію чи зареєстрована у Реєстрі адрес Містобудівного кадастру міста Києва адреси будинків: м. Київ, вул. Прорізна (Шевченківський р-н), буд. № №11, 11-А, 11-Б;?
4) у випадку наявності зареєстрованої адреси м. Київ, ,вул. Прорізна (Шевченківський р-н), буд. №№ 11, 11-А, 11-Б; прошу надати інформацію про параметри будинків за яким зареєстровано дані адреси, а саме: поверховість, кількість квартир, розподіл нумерації квартир між будинками 11, 11-А і 11-Б, та надати викопіювання з Кадастрового плану та/чи генерального плану міста з зазначенням відповідних будинків.
5) у випадку відсутності реєстрації адреси за №11-А та №11-Б , і одночасно наявності зазначенх будинків на топографічниц основі, прошу надати довідку (витяг) щодо ідентифікації адреси об’єкту нерухомого майна, а саме Довідку що є юридично правильною адресою для зазначених обєектів.

З повагою,

Світлана Колеснікова

Департамент містобудування та архітектури, Департамент містобудування та архітектури КМДА

2 Attachments

!

Φ צצ .

 

ͦ Ȧ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Світлана Колеснікова

Доброго дня!

Ваша відповідь суперечить фактичним і історичним офіційним ознакам адресної ідентифікації будинку: Згідно викопіюванню з геодезичних планів, технічних паспортів від 1969р, історичним відомостям, два будинки за №11-А та №11-Б фактично існують вже майже 100 років, і вони досить мають відповідні адресні таблички і поштову адресу для листування. Тому унікальною юридично вірною адресою для них має бути № 11-А і №11-Б. Те, що в деяких реєстрах обидва будинки обліковуються за №11 є грубим порушенням чинного законодавства України і має бути упорядковано щляхом анулювання №11. Про це 17.11.23 співвласники будинку рекомендованим листом направили колективне звернення.

Ваша відповідь підтверджує, що будинки №11, 11-А і 11-Б це один і той самий будинок. Тому прошу надати:

Довідку про адресну ідентифікацію обєкту нерухомості, а саме:
1) Будинки №№11, 11-А і 11-Б по вул.. Прорізна (Шевченківський р-н) це один і той самий самостійний об’єкт нерухомості;

2) Номери будинків 11, 11-А, 11-Б по вул.. Прорізна (Шевченківський р-н) є взаємозамінними і співвідносними при ідентифікації об’єкта нерухомості за адресою, зокрема адреси окремих приміщень (квартир) будинку №11-Б і №11-А є тими ж самими приміщеннями (квартирами) будинку №11.

З повагою,

С. Колеснік

Департамент містобудування та архітектури, Департамент містобудування та архітектури КМДА

1 Attachment

!

Φ צצ .

 

ͦ Ȧ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]