Довідки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу повідомити:
1. Чи «Довідки взамін військового квитка» видані в період з 2010 по 2014 роки мають строк/термін дії, оскільки в довідках такий строк/термін відсутній. Якщо так, то на підставі, якого нормативно-правового документу (надати копію).
2. Чи існує нормативно-правовий документ, що безпосередньо передбачає недійсність «Довідки взамін військового квитка»? якщо так, то надати його копію.
3. Роз’яснити з посиланням на нормативно-правові документі порядок заміни «Довідки взамін військового квитка» на інший військово-обліковий документ, а також зазначити необхідний пакет документів для такої заміни.
4. Чи передбачає порядок заміни «Довідки взамін військового квитка» на інший військово-обліковий документ проходження повторної медичної комісії або іншої військово-лікарської експертизи для військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 та 2 розрядів та раніше визнані непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я.

З повагою,

Володимир

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ залишив коментар ()

Володимире, відповідь Вам надасть Міністерство оборони України, проте з свого боку хотів би зазначити, що ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" це відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях інформація, що була отримана та/або створена в процесі виконання суб"єктами владних повноважень своїх обов"язків.
А тому вважаю, що надісланий Вами запит в розумінні Закону не є інформаційним запитом і швидше за все Вам відмовлять.
Дякую за увагу та сподіваюсь на розуміння.