Довіренність на надання повноважень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Годунова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Годунова

Доброго дня!

Посадовій особі до виконання зобов'язань.

Запит (Вих.№18/08/21)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,
вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Завірену належним чином фотокопію довіренності на надання повноважень директору юридичної особи приватного права (крд ЄДРПОУ 34519280) з назвою МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" Ігору Ніколенко діяти від імені юридичної особи Чернівецька міська рада.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті під страхом покарання за лжесвідчення та відшкодування за рахунок органів місцевого самоврядування, як зазначено в ст.56 Конституції України матеріальної та моральної шкоди, завданної незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Відповідь згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку, якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації про що повідомити запитувача данної інформації.
Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

Без обороту на мене та мій Рід. Без обороту на власність.

З повагою,
Людина, жінка з власним іменем Тетяна та прізвищем чоловіка Годунова

Secretar Teplo,

1 Attachment

З повагою МКП "Чернівцітеплокомуненерго"