Фінансовий звіт ЗДО № 2

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію «Кошторису» ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області за 2022 рік.
2. Копію «Розрахунку до кошторису» з розрахунками дитячого садка - Мукачівської міської ради Закарпатської області за 2022 рік.
3. Повний перелік потреб ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що були надані завідуючою даного ЗДО у період з 1 січня 2022 по 1 червня 2022 року із підписами відповідальних осіб.
4. Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області, за 2022р за підписом керівника закладу.
5. Надати інформацію про:
- кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області за 2021, 2022 рр.
- благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками.
7. Чи було клопотання завідуючої ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів, посуд, підставки під посуд та ін.) для потреб садочка на 2022, якщо так, то його копію.
8. Обсяг коштів, що були виділені із бюджету на ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області за 2022 рік.
9. Копію звернень (заяв) завідуючої ЗДО № 2 Мукачівської міської ради Закарпатської області на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби.

З повагою,

Сергій Кравчук