Фінансово-господарська діяльність КНП "Іркліївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іркліївської сільської ради

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію, що знаходиться у володінні розпорядника КНП "Іркліївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іркліївської сільської ради, а саме:

1. Звіт про виконання плану діяльності комунального підприємства за 2020 рік
2. Фінансову звітність комунального підприємства за 2020 рік
3. Фінансовий план комунального підприємства та план діяльності на 2021 рік
4. Фінансову звітність комунального підприємства за 9 місяців 2021 року

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту по кожному пункту окремо.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї електронної пошти: [email address] та викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

У випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, я буду змушений звернутись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаю Вашу увагу, що особливе значення має інформація, яка становить суспільний інтерес, а саме – відомості про використання бюджетних коштів, розпорядження державним або комунальним майном, особисті доходи, майно, видатки та зобов’язання фінансового характеру публічних службовців.
Ст.29 Закону України «Про інформацію» містить невичерпний перелік ознак суспільно важливої інформації. Серед якої є й:
- «інформація, що свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману … та інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або юридичних осіб, тощо».
Саме такою суспільно важливою є інформація, що міститься у запитуваній інформації, яка буде використана для громадського контролю з метою запобігання корупції.

Депутат Іркліївської сільської ради,
Голова фракції «Українська Народна Партія» Юрій Сушко

«17» листопада 2021р.

Сушко Юрій залишив коментар ()

Доброго дня.
Відповідь на запит від 17.11.2021р. отримав 08.12.2021р. лист за №1372. Ознайомитися з відповіддю на запит можете за посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/1...
Дякуємо платформі сайту "Доступ до правди" за можливість доступу до публічної інформації.
Працюємо й надалі.