Фінансування 2020

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Придбання контейнерів для ТПВ - у розмірі 40 тис.грн - де планується встановлювати контейнери (локації)? надати розрахунок/моніторинг/тощо, що передбачає визначення потреб у додаткових контейнерам саме у розмірі 40 тис.грн?

Кронування дерев - у розмірі 100 тис.грн. Яка кількість дерев і де саме передбачається кронування? Надати розрахунок формування прогнозованої вартості?

Встановлення вуличного відеоспостереження у розмірі 200 тис.грн. Локації встановлення камер? Розрахунок формування попередньої вартості камер?

Оздоровлення та відпочинок дітей - кошти у розмірі 200 тис.гривень. За яким принципом складається список дітей, які потребують оздоровлення? Надати документи/вимоги, на підставі яких формуються списки дітей? де знаходиться зазначена інформація для можливості звернення батьків до Горенської сільської ради? Чи є вона у відкритому доступі?

З повагою,

Іван

Внутрішня політика,

1 Attachment

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області

Рада Горенка, Києво-святошинська районна державна адміністрація

1 Attachment

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...