Фінансування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії штатного розпису управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради за 2020-2021 роки.
2.Надати копію положення про преміювання, затверджене в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради.
3.Надати інформацію про сплату премій посадовим особам управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради (помісячно) у період з березня 2020 року по дату надання відповіді на цей запит.
4.Поінформувати, яка сума коштів виділена з місцевого бюджету на фінансування діяльності управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради за 2020-2021 роки.

З повагою,

Катерина

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]