Фінансування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марина Гребенець, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Марина Гребенець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи надходили від завідуючої Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №18 «Бджілка» Запорізької міської ради Запорізької області запити на фінансування закупівлі постільної білизни в 2021-2022 н.р.? Чи потребує ДНЗ заміну постільної білизни? Якщо такі запити були то чи були вони погоджені для фінансування?

Також за словами адміністрації садку ДНЗ не отримує фінансування для закупівлі миючих та зезинфікуючих засобів для повноцінного функціонування груп та закупівлі канцелярії для занять з дітьми (фарби, кольоровий папір і тд.) тому батьки повинні самі закупити миючі засоби та канцелярію дітям. Прошу надати документи, що зобов’язують батьків купувати миючі засоби та канцелярію дітям. І чому садку відмовляють у фінансуванні таких важливих статей як миючі/дезинфікуючі засоби в період пандемії COVID-19?

З повагою,

Марина Гребенець

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

2 Attachments

!

 

 

, infosector

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]