Фінансування

Андрій Васюков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Чи є відкриті рахунки у Головного управління ДФС в Одеській області (ЄДРПОУ 39398646) з яких можливе безспірне списання грошових коштів Державною казначейською службою України в Одеській області за рішенням суду?
2.Чи здійснювалось у 2024 році відповідне фінансування Головного управління ДФС в Одеській області (ЄДРПОУ 39398646) з метою забезпечення виконання зобов’язань за виконавчими листами на виконання рішень суду? Яка сума коштів в теперішній час знаходиться на рахунках Головного управління ДФС в Одеській області (ЄДРПОУ 39398646) з якої можливе безспірне списання грошових коштів Державною казначейською службою України в Одеській області за рішенням суду?

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди" та направити поштою: за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Євгена Чикаленка,87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

od.publicinfo@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

Головне управління ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment