Фінансування гімназії 257

Дубнова Леся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Кошторису» гімназії № 257 "Синьоозерна" за 2017р.;
- копію «Розрахунку до кошторису» гімназії № 257 "Синьоозерна" за 2017р.;
- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками гімназії № 257 "Синьоозерна" на 2017р. за підписом керівника закладу.
- інформацію щодо фактичного матеріально-технічного забезпечення гімназії № 257 "Синьоозерна" м. Києва, яке було здійснено у 2017 році за кошти міського бюджету із зазначенням назви, кількості, ціни та інших характеристик предметів, матеріалів, обладнання, інвентара та інших позицій матеріально-техніного забезпечення враховуючи те, що гімназія № 257 «Синьоозерна» м. Києва є комунальним закладом та перебуває на балансі департаменту освіти, та саме департамент освіти розподяляє бюджетні кошти між закладами освіти міста.
- прошу надати роз*яснення на якій підставі в гімназії № 257 "Синьоозерна" Подільськогор-ну м. Києва працюють охоронці школи, які документи регламентують їх діяльність та надати копію договору за яким ця охоронна організація працює у державній гімназії № 257 "Синьоозерна" .

Дякую наперед за надання інформації.

З повагою,

Дубнова Леся

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

З повагою

Управління освіти
Подільської РДА

тел.4250477