Фінансування КЗ ДНЗ№ 428 Харківської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Свiтлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію"Кошторису" ДНЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за 2021 рр.
2.Копію "Розрахунку до кошторису" ДНЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК 428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 р
3. Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками дитсадка КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за 2021 р.
4. Надати інформацію про:
- кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування дитячого садка – дошкільний навчальний заклад КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за 2021 рр.
- благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками.
5. Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №428 з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2021 р ?
6. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету та з бюджету розвитку міста Харкова для ДНЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021-2022 рр.
7. Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №428 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби на 2021-2022 рр.
Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою

З повагою,

Свiтлана

Харківська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Харківська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]