Фінансування КЗО "СЗШ №135" ДМР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Осипович Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Осипович Олег

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи № 135 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2021 році школі №135 по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2021 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2021/2022 навчальному році у школі №135? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів ітп за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.

З повагою,

Осипович Олег

Осипович Олег

Доброго дня!

Повідомте будь ласка причину затримки відповіді на запит "Фінансування КЗО "СЗШ №135" ДМР" від 24 Червня 2021 року

З повагою,

Осипович Олег

Экономисты Экономисты,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Заспокоїти і відновити: правила догляду за шкірою
[1]https://bit.ly/2TqTdVK

References

Visible links
1. https://bit.ly/2TqTdVK

Экономисты Экономисты,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Як ефективно усунути подразнення від сонячних опіків. Читати …
[1]http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...

References

Visible links
1. http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...