фінансування ліцею імю В. Чорновола

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн.) на 2021-2022р. отримав бюджет міста Івано-Франківськ з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (згідно постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) ?

2. В якому обсязі (у грн.) місцевий бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти «Нова українська школа» ?

3. Скільки коштів загалом (у грн.) спрямовано на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, на закупівлю меблів для перших класів, на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів ліцею ім.В.Чорновола (зазначте цифрами за цими трьома статтями витрат).

4. Скільки коштів було виділено на заміну вікон та ремонт класних кімнат перших класів ліцею ім.В.Чорновола?

5. Надайте план закупівель дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для перших класів ліцею ім.в.Чорновола м.Івано-Франківська.

6. Скільки коштів (у грн.) у 2021-2022р. на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» спрямовано в ліцей ім.В.Чорновола міста Івано-Франківська?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь на протязі 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь надіслати на електронну пошту : [[email address]]

29.07.2021 р.
Валерій
+380971384623
[email address]