Фінансування НУШ

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Мар'яна Галущак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ФІНАНСУВАННЯ НУШ

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи № _____8_____ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) для п'ятих класів.
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2022 році школі №_________8_______ по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2022року буде закуплено для п'ятого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2022/2023 навчальному році у школі №________8____________? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів ітп за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.

З повагою,

Мар'яна Галущак

1 Attachment

[Subject only] RE: Відповідь на Інформаційний запит - Фінансування НУШ

показати цитоване

Мар'яна Галущак залишив коментар ()

Доброго дня. Якщо Бориславська міська рада не володіє інформацією про справи в закладах,які є у її прямому підпорядкуванні, то буду звертатись на державну гарячу лінію,щоб вони надали інформацію про фінансове становище загальноосвітньої школи номер 8

Мар'яна Галущак

Доброго дня!

Я надіслала запит щодо надання публічної інформації з приводу фінансування (субвенцій) НУШ, але не отримала очікуваної відповіді, тому згідно статті 22 параграфу 3 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI(Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію):
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
Прошу надати мені затребувану інформацію згідно пунктів у попередньому зверненні, щоб не було підстав для написання електронного звернення у МОН.

З повагою,

Мар'яна Галущак

1 Attachment

[Subject only] RE: Відповідь на Інформаційний запит - Фінансування НУШВідповідь на запит М.Галущак

показати цитоване

Електронні запити, Бориславська міська рада

1 Attachment

[Subject only] RE: Додаткова відповідь на Інформаційний запит - Фінансування НУШ

показати цитоване