Фінансування НУШ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати таку інформацію:
1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет району з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)загалом та на забезпечення Зазимського ЗЗСО в 2018-2019 навчальному році.,
2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти Зазимського ЗЗСО в 2018-2019 навчальному році ?
3. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями вират).
4. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти спрямовано Зазимського ЗЗСО в 2018-2019 навчальному році?

У разі ненадання або надання неповної інформації, буде оскаржено бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
26-06-18
З повагою,

Наталія