Фінансування НУШ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію інформації, подання, заяви, потреб, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту директора школи №22на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти"Нова українська школа"(згідно з постановою КМУ від 04 квітня 2018р. №237)?
Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році школі № 22 за програмою "Нова українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання(в т.ч. мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
Визначений перелік необхідних меблів, обладнання,, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової української школи".
Що саме і вякому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018р. закуплено для першого класу, який навчається за програмою "Нової української школи" у 2018/2019 навчальному роках у школі №22? Хто саме відповідає за закупівлю?

З повагою,

Надія