Фінансування НУШ НВК 84

Кушнiренко Анастасія

Добрий день!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит на 2019/2020 навчальний рік директора НВК № 84 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

2. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста в 2019 році НВК № 84 по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

3. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".

4. На які суми і за якими пунктами з цього переліку вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2019 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2019/2020 навчальному році у НВК № 84? Хто саме відповідає за закупівлю?

З повагою,

Кушнiренко Анастасія

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]