Фінансування НВК "ЕРУДИТ" в 2018р.

Наталя Осипчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) кошторис витрат НВК "ЕРУДИТ" на 2018р.

А також повідомити наступну інформацію:
1) чи заплановано в бюджеті НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. встановлення тривожної кнопки?
2) чи заплановано в бюджеті НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. фінансування охоронних послуг новобудівлі НВК "ЕРУДИТ" Якщо так, прошу надати інформацію стосовно розміру фінансування, а також зазначити фірму з якою укладено договір.
3) чи заплановано в бюджеті НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. забезпечення молодшої школи НВК "ЕРУДИТ" найнагальнішим відповідним програмним забезпеченням для роботи з інтерактивним дошками, а також навчальними та пояснювально-наочними матеріалами для учбового процесу? Якщо так - то в якому об’ємі?
4) чи заплановано в бюджеті НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. обслуговування технічних пристроїв, якими обладнано навчальний заклад (відокамери, серверне обладнання, комп’ютери, принтери, МФП, інтерактивні дошки, тощо). Якщо так - в якому об'ємі та яка середньомісячна вартість обслуговування?

З повагою,

Наталя Осипчук

Клець Олена,

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:

1798

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment

Наталя Осипчук

Доброго дня!

Кошторис витрат НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. сканований не повністю.
Прошу надіслати його в повному обсязі.

З повагою,

Наталя Осипчук