Фінансування освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн.) на 2021-2022р. отримав бюджет міста Івано-Франківськ з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (згідно постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) ?

2. В якому обсязі (у грн.) місцевий бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти «Нова українська школа» ?

3. Скільки коштів загалом (у грн.) спрямовано на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, на закупівлю меблів для початкових класів, на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів (зазначте цифрами за цими трьома статтями витрат).

4. Коли розпочато або планується розпочати закупівлі дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів комунальних закладів загальної середньої освіти м.Івано-Франківська згідно з Переліком, затвердженим МОН?

5. Надайте план закупівель дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів комунальних закладів загальної середньої освіти м.Івано-Франківська згідно з Переліком, затвердженим МОН.

6. Скільки коштів (у грн.) у 2021-2022р. на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» спрямовано в кожен ліцей міста Івано-Франківськ? (зазначте суми для кожної школи).

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь на протязі 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь надіслати на електронну пошту : [email address]

29.07.2021 р.
Ірина
+380951002959
[email address]