Фінансування початкових класів згідно освітньої субвенції (НУШ) Школа №296 м.Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ирина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ, який обсяг державних коштів фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році для Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району міста Києва та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2. Скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ в школі №296 , а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?

3. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ (Росток, Інтелект України та ін.)?

4. Чи виділялись суми з бюджету на ремонти класу для першокласників, які будуть навчатися за програмою НУШ в 2018-2019р. Чи подавалась заявка про виділення таких коштів директором Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району міста Києва?
Якщо подавалась, прошу надати копію, з указанням статей затрат для ремонту классів.

5. Копію бюджетного запиту директора спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району міста Києва № 296 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідноз постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

6.Прошу надіслати інформацію у чіткому та розбірливому форматі

Вдячна за відповідь

З повагою,

Ирина

Доброго дня!

"На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу/симо надати наступну інформацію:
1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи № 296 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році школі № 296 по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році у школі №296? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів ітп за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.
З повагою,"

З повагою,

Ирина

Управління освіти,

1 Attachment

Управління освіти,

1 Attachment