Фінансування початкових класів згідно освітньої субвенції (НУШ) Школа №61 м.Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ, який обсяг державних коштів фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році для Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району міста Києва та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2. Скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ в школі № 61, а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?

3. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ (Росток, Інтелект України та ін.)?

4. Чи виділялись суми з бюджету на ремонти класу для першокласників, які будуть навчатися за програмою НУШ в 2018-2019р. Чи подавалась заявка про виділення таких коштів директором Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленним вивченням інформаційних технологій Шевченківського району міста Києва?
Якщо подавалась, прошу надати копію, з указанням статей затрат для ремонту классів.

5. Копію бюджетного запиту директора спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району міста Києва на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідноз постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

6.Прошу надіслати інформацію у чіткому та розбірливому форматі

Вдячна за відпові.

З повагою,

Богдана

Управління освіти,

1 Attachment

--
З повагою,
Секретар
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної
адміністрації
044-489-02-50
м.Київ, Зоологічна, 6а

ekonomict GUON,

1 Attachment

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і
науки,молоді та спорту в.о.Київради (Київської міської державної
адміністрації)

Пасулька Валентина Федорівна,

1 Attachment