Фінансування початкових класів згідно освітньої субвенції (нова українська школа), а саме фінансування Новосанжарської “ЗОШ І-ІІІ ступенів” в 2019-2020 р.

Марина Міценко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надайте фінансовий звіт про кошти,які виділила держава та місцева влада на новосанжарську зош на 2019-2020 навчальний рік,що закуплялося для школи.Надайте роз'яснення до фінансування НУШ в Новосанжарській ЗОШ.

1.Відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ, який обсяг державних коштів фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2019-2020 році для Новосанжарської ЗОШ та на кожного учня-першокласника 2019-2020рр, який навчатиметься по НУШ?
2. Скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2019 -2020 н.р. навчатимуться по НУШ в Новосанжарській ЗОШ , а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?
3. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ
4. Чи виділялись суми з бюджету на ремонти класу для першокласників, які будуть навчатися за програмою НУШ в 2019-2020р. Чи подавалась заявка про виділення таких коштів директором Новосанжарської ЗОШ ?
Якщо подавалась, прошу надати копію, з указанням статей затрат для ремонту классів.
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2019 року закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2019/2020 навчальному році ? Хто саме відповідає за закупівлю?
7.Прошу надіслати інформацію у чіткому та розбірливому форматі
З повагою,

Марина Міценко

З повагою,

Марина Міценко