Фінансування Самбірської школи- ліцею імені Андрія Струся в частині НУШ

Марія Андриїшин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)? 

2. У якому обсязі бюджет Самбірської ОТГ дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)? 

3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора Самбірської школи- ліцею імені Андрія Струся на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету Самбірської ОТГ в 2021 році Самбірській школі-ліцею імені Андрія Струся по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені? 

5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".

6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2021 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2021/2022 навчальному році у Самбірській- школі- ліцею імені Андрія Струся? Хто саме відповідає за закупівлю?

7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів і т.п. за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.

З повагою,

Марія Андриїшин

(пошта) Самбірський міський відділ освіти, Самбірська міська рада

1 Attachment