Фінансування та кошторис ЗОШ №30 м.Одеси

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Акт перевірки готовності ЗОШ № 30, розташованої на вул. Чорноморського козатства, 175 м. Одеси до нового навчального 2021-2022 року.

2. Прошу надати інформацію про кошторис і виділені кошти на потреби поточного ремонту в класах, та зокрема заміну класних дошок (якщо їх потрібно міняти), за замовленням директора Одеської ЗОШ № 30 Малицької О.Р. А також інформацію про обсяг державних коштів (субвенцій), які фактично виділені з державного бюджету та бюджету міста в 2021 році для ЗОШ№30.

3. Прошу надати розрахунковой рахунок, який використовується для залучення батьківських коштів та інших спонсорів.

4. Чи доводили до відома вчителів ЗОШ №30 лист Міністерства освіти і науки України від 10.08.2018 № 1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти » про те, що зошити з друкованою основою не є обов’язковим складником навчально-методичного забезпечення на який Ви посилаєтеся у своїй відповіді на запит №89/ПІ від 15.06.2021 ?

5. Прошу надати інформацію про забезпечення ЗОШ №30 м.Одеси ноутбуками та оргтехнікою, а також витратними матеріалами до них на поточний момент, що впливає на ведення нормального навчального процесу. Чи потребує заклад освіти залучення додаткових коштів, або батьківських коштів, для проведення технічного обслуговування, закупівлі нового обладнання тощо?

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Віталій Сизоненко.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]