Фінансування та потреби гімназії № 237

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Які побутові товари, засоби гігієни та канцелярські прилади є обов’язковими до придбання в щкільні заклади Києва по програмі: «Дріб’язок на побутові потреби»

2. За якими розрахунковими нормативами здійснюється забезпечення шкільних закладів господарчими товарами та засобами гігієни (зокрема, туалетним папером, рідким милом, паперовими рушниками, засобами для прибирання, пакетами для сміття, паперовими серветками, крейдою, ганчірками тощо)?

Прошу надати розрахунок на зазначені товари на одного учня/вихованця.

3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора гімназії (школи) № 237 м. Києва з підписом керівника закладу.

4. Повний перелік потреб (товари, роботи, особливо - канцелярія, тощо) гімназії № 237, що були надані адміністрацією закладу на 2018 - 2019 навчальний рік із підписами відповідальних осіб.

Що стосується канцелярского обладнання - будь ласка, з розрахунком норм на учня / вчителя.

5. Посилання на законні та підзаконні акти, за якими може бути притягнута до відповідльності людина, яка вимагає грощі на "потреби класу", подарунки вчитилям, тощо

З повагою,

Yuliya

Yuliya залишив коментар ()

Жаль, но Деп.образования так и не отреагировал на запрос

Управління освіти,

1 Attachment