ФІНАНСУВАННЯ за системою "НУШ" в с. Кошари Роздільнянського р-ну

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету до бюджету Роздільнянського району на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?

2. У якому обсязі районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?

3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора ЗОШ 1-3 ст. с. Кошари Роздільнянського р-ну на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету району в 2018 році ЗОШ 1-3 ст. с. Кошари по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".

6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році у ЗОШ 1-3ст. с. Кошари Роздільнянського р-ну? Хто саме відповідає за закупівлю?

7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів і т.п. за рахунок батьків у ЗОШ с. Кошари Одеської обл. Роздільнянського р-ну? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни в які очікується таке дофінансування.

Прошу надати повну відповідь по кожному пункту звернення у відведенний законодавством термін.

З повагою, мама першокласника Людмила.

Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment