Фінансування ЗОШ 75 м.Запоріжжя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1) чи зверталося протягом 2018 р. керівництво ЗОШ № 75 до територіального відділу освіти Заводського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради із бюджетним запитом (чи то клопотанням, заявою, проханням, зверненням, запитом, повідомленням, доповідною запискою тощо) про необхідність проведення ремонту будівлі школи, придбання будівельних матеріалів, заміни інженерних мереж електропроводки (каналізації, опалення та водопостачання), ремонту покрівлі, заміні вікон на енергозберігаючі, придбання меблів та устаткування для школи, планування та забезпечення видатків на придбання господарських товарів за кодом економічної класифікації видатків 2210,(далі разом – Потреби Школи) ?
2) які заходи у межах компетенції вжито територіальним відділом освіти Заводського району та/або Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради протягом 2018-2019 рр. для вирішення питання фінансування Потреб Школи?
3) чи враховано в розрахунку до проекту бюджету на 2019 рік по загальному фонду Школи Потреби Школи та чи заплановані для їх вирішення відповідні видатки в повному обсязі чи частково? Які потреби школи не будуть профінансовані у 2019 році?
4) на які саме цілі планувалися видатки по Школі у 2019 році (зазначити які суми було передбачено та на які конкретно визначені цілі згідно дефектних актів, висновків комісій з обстеження технічного стану елементів приміщень та будівель Школи тощо) ?
5) Чи отримувала ЗОШ №75 благодійну допомогу з боку депутатів у 2018-2019 році?
6) яка сума була виділена для Заводського ТВО на фінансування закладів середньої освіти? Як ці кошти розподілялися між школами?
7) Який повний перелік того, що мав закупити Заводський ТВО для 1 класів НУШ школи 75 м.Запоріжжя у 2018-2019 навчальному році?
8) Який повний перелік того, що мав закупити Заводський ТВО саме для 1-В класу НУШ школи 75 м.Запоріжжя у 2018-2019 навчальному році?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
В разі продовження строку розгляду запиту до 20 робочих днів у зв’язку з наданням великого обсягу інформації та/або потреби пошуку запитуваної інформації серед значної кількості даних, прошу повідомити мене у письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання даного запиту із обґрунтуванням такого продовження на підставі та в порядку , що визначені ч.4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» .

З повагою,

Maryna Daniuk

Міський департамент онмс,

1 Attachment

Запорізька ОДА, Запорізька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Hello Maryna,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Перевичко Любов Олександрівна,

2 Attachments

 

 

,

,
:      224-69-56
:    

[1][email address]

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міський департамент онмс,

3 Attachments

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради,

4 Attachments

!

 

, infosector

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]