Фізкультурно-спортивна реабілітація та оздоровлення осіб з інвалідністю. Повторно.

Мороцька Наталія Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яким документом визначено порядок направлення осіб з інвалідністю з дитинства, які не є спортсменами-паралімпійцями, на фізкультурно-спортивну реабілітацію та/чи оздоровлення до Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (надіслати копію такого документу)?
2. Які документи і до якого органу (закладу, установи) потрібно надати для направлення таких осіб до названого Центру?
3. За який термін до заїзду потрібно подати необхідні документи?
4. Якщо за медичними показаннями особи з інвалідністю з дитинства потребують стороннього догляду, то чи має право кожна з них самостійно обрати супроводжувача для поїздки до Центру? Якщо так, то чиїм коштом фінансується перебування кожного такого супроводжувача?
5. Копію Статуту Підприємства "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України.

Даний запит надсилається у зв'язку з тим, що попередній запит від 16.05.2017 р. було залишено без відповіді. Якщо без відповіді залишиться і цей запит або в наданні запитаної ним інформації буде відмовлено, я буду змушена оскаржувати такі діяння до Уповноваженого ВРУ з прав людини.

З повагою,

Мороцька Наталія Миколаївна