Форма посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки

Вінокуров Іван Олександрович

Доброго дня!
"16" травня 2024 року Постановою кабінету Міністрів України №560 було затверджено Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період (надалі за текстом - "Постанова").
Відповідно до пункту 32 Постанови Посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки, видається головою (начальником) обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, міської держадміністрації (військової адміністрації), яке засвідчується його особистим підписом та скріплюється гербовою печаткою. Таке посвідчення дійсне на адміністративно-територіальній одиниці, керівником якої видано посвідчення, у разі пред’явлення паспорта громадянина (посвідчення офіцера, військового квитка). Особи, яким видано посвідчення головою (начальником) обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації (військової адміністрації), мають право здійснювати заходи оповіщення на території області.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи затверджено Дніпровською обласною військовою адміністрацією форму Посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки на території Дніпропетровської області?
2. У разі, якщо форма Посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки на території Дніпропетровської області затверджена, то надати зразок цієї форми в форматі ПДФ?
3. У разі якщо форма Посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки на території Дніпропетровської області затверджена, то надати посилання на нормативно-правовий акт та/або інший документ незалежно від його назви, яким була затверджена відповідна форма.
4. У разі якщо форма такого посвідчення особи, уповноваженої на вручення повісток повинна бути затверджена іншим органом державної влади або іншим органом місцевого самоврядування визначити до якого саме органу я маю звернутися для отримання вищезазначеної інформації?

З повагою,

Вінокуров Іван Олександрович

інформація ОДА Публічна, Дніпропетровська обласна державна адміністрація

1 Attachment