Формування фондів тимчасового житла

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» (далі - БФ «Право на захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює аналіз стану формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» (далі – «Постанова»).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- який стан формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у Чернівецькій області?
- чи у всіх територіальних громадах Чернівецької області розпочато формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб?
- чи у всіх територіальних громадах Чернівецької області розпочато ведення обліку громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, згідно з Постановою?
- яка кількість внутрішньо переміщених осіб перебуває на обліку громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, у Чернівецькій області?
- яка кількість житлових приміщень з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, була надана внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання, починаючи з дати набрання чинності Постановою?

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право на захист»

Чернівецька обласна рада

1 Attachment

Відділ соцзахисту та у справах дітей,

1 Attachment

Новоселицька міська територіальна громада,

1 Attachment

--
Новоселицька міська територіальна громада. 
м.Новоселиця, вул. Каштанова, 7.

Валерій Кучерявий,

2 Attachments

Чернівецька міська рада, Виконавчий_комітет,

1 Attachment

, .

--
,
_ mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Людмила Ордина,

1 Attachment

[Subject only] Fwd:

показати цитоване

Кельменецька селищна рада,

1 Attachment

Людмила Владян,

1 Attachment

Соціальний Відділ Ванчиковецької сільської ради,

2 Attachments

--
З повагою, Відділ соціального захисту та охорони здоров'я
Ванчиковецької сільської ради.

Відділ соцзахисту,

1 Attachment