Формування фондів тимчасового житла

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» (далі - БФ «Право на захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює аналіз стану формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» (далі – «Постанова»).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- який стан формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у Закарпатській області?
- чи у всіх територіальних громадах Закарпатської області розпочато формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб?
- чи у всіх територіальних громадах Закарпатської області розпочато ведення обліку громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, згідно з Постановою?
- яка кількість внутрішньо переміщених осіб перебуває на обліку громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, у Закарпатській області?
- яка кількість житлових приміщень з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, була надана внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання, починаючи з дати набрання чинності Постановою?

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право на захист»

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, Закарпатська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, Закарпатська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, Закарпатська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Доброго дня!

Сьогодні (02.05.2024) надсилаємо повторно відповідь на Ваш запит.

Відповідь на Ваш запит надіслано Вам 26 квітня 2024 року на адресу:
[1][FOI #126568 email]

Прошу підтвердити отримання листа.

Дякую!

Управління житлово-комунального

господарства та енергозбереження

Олег Марушкей

-------- Переслане повідомлення --------

Тема: Відповідь на запит Право на захист_22.04.2024
Дата: Fri, 26 Apr 2024 10:05:09 +0300
Від: Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження
[2]<[email address]>
Кому: [3][FOI #126568 email]

References

Visible links
1. mailto:[FOI #126568 email]
2. mailto:[email address]
3. mailto:[FOI #126568 email]