Фотокопія рішення територіальної громади міста Чернівці

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Годунова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Годунова

Доброго дня!

Посадовій особі до виконання зобов'язань.

Запит (Вих.№18-1/08/21)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,
вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Завірену належним чином фотокопію рішення територіальної громади міста Чернівці про надання повноважень Чернівецькій міській раді діяти від імені територіальної громади міста Чернівці згідно статті 143 Конституції України..

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті під страхом покарання за лжесвідчення та відшкодування за рахунок органів місцевого самоврядування, як зазначено в ст.56 Конституції України матеріальної та моральної шкоди, завданної незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Відповідь згідно хронології питань направити у законом встановлений строк.
У випадку, якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації про що повідомити запитувача данної інформації.
Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

Без обороту на мене та мій Рід. Без обороту на власність.

З повагою,
Людина, жінка з власним іменем Тетяна та прізвищем чоловіка Годунова

Відділ звернень,

2 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Топ незвіданих локацій Карпат для відпустки
https://bit.ly/3g8HP9b