Функціональні обовязки коменданта

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Завірену належним чином фотокопію з оригіналу Наказу військового командування разом із військовими адміністраціями, яким було призначено коменданта Київа, та визначено його завдання та повноваження. З повним описом функцiональних обовязкiв.

З повагою,

Влад

Київська міська державна адміністрація

2 Attachments

Добрий день! Надсилаємо лист у вкладенні разом з додатком.

Доброго дня!
А де мокра печатка на фотокопii документiв?

З повагою,

Влад

Київська міська державна адміністрація

6.5.2024 18:51, Влад написав:

показати цитоване

Добрий день!

Закон № 2939-VI не вимагає від розпорядника завіряти копії документа, що
надається у відповідь на інформаційний запит.

Доброго дня!

Закон про звернення хоть шось вiд вас вимагае? Или всё под законом о секретности? Припинiть дiю основного закона прямой дii !?? Либо припинiть вашi дii по за межами закону та повноважень!!!
КМДА та облосна частково надали копии якихось документiв. Лiбо ви, лiбо вони вводите в оману! За шо передбачена КРИМИНАЛЬНА ВIДПОВИДАЛЬНIСТЬ. ОСОБОВО! ОСОБОВО В ОСОБОВИЙ СТАН... ЧЕКАЕМО, та робимо скрини. Записуемо фио и посаду. Злочини проти народу, нагадую, часу по розгляду не мають!

Влад